user_mobilelogo

AnyDesk - zdalny pulpit najnowszej generacji.AnyDesk Logo

Najszybsze, najprostsze i jednocześnie bezpieczne połączenia pulpitu zdalnego w oparciu o innowacyjną technologię DeskRT. Technologia DeskRT stanowi nową i niezmiernie wydajną metodę transmisji obrazu, zaprojektowaną na potrzeby obsługi graficznych interfejsów dostępowych. Dzięki tej technologii rozwiązania AnyDesk zdecydowanie wyprzedzają konkurencję.

Zdalne połączenie z komputerem znajdującym się na drugim końcu biura lub świata. Program AnyDesk zapewnia profesjonalistom z dziedziny IT i osobom w podróży bezpieczne i niezawodne połączenie ze zdalnymi komputerami.

Możliwość dostosowania interfejsu użytkownika AnyDesk, tak aby zapewnić klientom dostęp do zdalnego pulpitu zgodny z swoją firmą. Brak rozwiązań w chmurze to brak problemów. Jeśli wymagasz pełnej kontroli nad swoimi danymi, skonfiguruj w łatwy sposób własną sieć firmową. Nieszyfrowane dane nigdy nie wyjdą poza strefę DZM Twojego komputera.

Szybkość i niezrównana wydajność połączeń.

Niewielkie opóźnienia, szybka transmisja danych, 60 klatek obrazu na sekundę – wiadomo, jak istotną rolę odgrywają te parametry podczas pracy na zdalnym pulpicie. Dlatego też nasz innowacyjny kodek DeskRT zapewnia niskie opóźnienie, nawet przy wysokiej rozdzielczości ekranu lub przepustowości rzędu 100 kB/s.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym działem technicznym w godzinach pracy biura.

AnyDesk - bezpieczeństwo
AnyDesk - funkcje i zalety
AnyDesk - oferta

AnyDesk - bezpieczeństwo

AnyDesk - zdalny pulpit najnowszej generacji.AnyDesk Logo

Bezpieczeństwo i ochrona transmisji danych:

AnyDesk wykorzystuje technologię szyfrowania transmisji danych w standardzie TLS 1.2, analogicznie do technologii stosowanej w przypadku połączeń realizowanych na potrzeby bankowości elektronicznej.

Twoje bezpieczeństwo stanowi integralną część programu AnyDesk od samego początku jego istnienia. Celem zapewnienia ochrony komputera przed nieautoryzowanym dostępem korzystamy ze standardowej technologii TLS 1.2 stosowanej w bankowości i asymetrycznego szyfrowania RSA 2048 w celu weryfikacji każdego połączenia. Ponadto serwery AnyDesk korzystają z technologii telekomunikacyjnej Erlang zapewniającej maksymalną niezawodność działania

Funkcje komfort:

Aplikacja AnyDesk umożliwia ponadto prowadzenie własnej książki adresowej dla wszystkich swoich zdalnych połączeń w połączeniu z konsolą zarządzania hasłami dostępowymi oraz deklarowanie wybranych lub wszystkich połączeń, jako ulubione we własnej liście faworytów.

Zapis sesji:

Zarówno profesjonalista z dziedziny IT, jak i użytkownik, do komputera którego istnieje dostęp, mogą uzyskać zapis każdej sesji. Zapewnia to dodatkowy poziom bezpieczeństwa i jest przydatny również do celów szkoleniowych.

 

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym w godzinach pracy biura.

AnyDesk - funkcje i zalety

AnyDesk - zdalny pulpit najnowszej generacji.AnyDesk Logo

Funkcje i zalety:

a. Obsługa różnych platform

Program AnyDesk jest obsługiwany przez wiele platform i systemów operacyjnych: Windows, Linux, Free BSD, Mac OS, iOS i Android, bez dodatkowych opłat za aplikacje mobilne

b. Opóźnienie i wydajność transmisji danych – zastosowanie w sieci Internet
Dla połączeń realizowanych przez sieć Internet  AnyDesk analizuje wydajność łącza i wykorzystuje dostępne pasmo w sposób zrównoważony, przez co umożliwia płynną pracę już od przepustowości łącza internetowego wynoszącej 100 kB/s.

c. Opóźnienie i wydajność transmisji danych – zastosowanie w sieci lokalnej
Opóźnienie programu AnyDesk w lokalnej sieci jest mniejsze niż 16 milisekund i w praktyce zasadniczo nie odczuwalne. Dzięki zastosowanym technologiom, w tym DeskRT praca na komputerach zdalnych odbywa się z  niewyobrażalną dotychczas płynnością, nacechowana  komfortem obsługi systemu i aplikacji zdalnych.

Częstotliwość odświeżania obrazu:

Dzięki wykorzystaniu częstotliwości odświeżania 60 obrazów na sekundę, jak dla większości monitorów komputerowych, AnyDesk Idealnie odzwierciedla w sposób płynny zdalne środowisko pracy.

Interfejs i panel obsługi:

Prosty, intuicyjny  i jednocześnie niezmiernie funkcjonalny interfejs graficzny programu stanowi podstawę panelu komunikacyjnego. Zintegrowana dwukierunkowa funkcja kopiuj/wklej plików i całych folderów odbywa się analogicznie, jak na komputerze lokalnym.

 

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym w godzinach pracy biura.

AnyDesk - oferta

AnyDesk - zdalny pulpit najnowszej generacji.AnyDesk Logo

Skalowalność produktu AnyDesk:

Z myślą o wszystkich grupach odbiorców końcowych: indywidualnych, instytucjonalnych, firmach i korporacjach, dostępne są różne wersje sposobu licencjonowania, począwszy od wersji bazowych gwarantujących podstawową funkcjonalność do wersji Enterprise dla korporacji i dużych firm.

1. AnyDesk Lite – wersja licencjonowania na okres 12 miesięcy
2. AnyDesk Lite – wersja licencjonowania: Pay & Forget (na okres 6 lat)
3. AnyDesk Professional – wersja licencjonowania na okres 12 miesięcy
4. AnyDesk Professional –  wersja licencjonowania: Pay & Forget (na okres 6 lat)

Dla każdej wersji licencji możliwe opcjonalnie rozszerzenia funkcjonalności oprogramowania:
- o dodatkowe stanowisko robocze
- opcja Power User

5. AnyDesk Enterprise – szczególne warunki licencjonowania (na zapytanie)

Gdy zespół się powiększa, jego potrzeby ewoluują – tak samo powinno być z oprogramowaniem, którego używa. AnyDesk pozwala rozpocząć od podstawowej wersji i szybko ją rozszerzyć przy zachowaniu rozsądnego poziomu cenowego dla zespołów różnej wielkości.

 

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym w godzinach pracy biura.

DUKOM.PL

Firma DuKom
ul. Pomłynie 21
42-520 Dąbrowa Górnicza
Polska

NIP:      5262596841
VATUE:  PL5262596841
REGON: 240600292

SZYBKI KONTAKT

phone 64tel. (+48) 698 878 721

mail 64Prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy

 

info 64poniedziałek - piątek: 8.00 - 16.00
sobota - niedziela: nieczynne

Projekt i wykonanie: WebDesign by Firma DuKom - kompleksowa obsługa informatyczna 'IV.2020