user_mobilelogo

DE-Witamy na stronie internetowej firmy DuKom

Firma DuKom prowadzi działalność usługowo-handlową połączoną z serwisem informatycznym, doradztwa w zakresie sprzętu komputerowego i oprogramowania, technologii monitoringowych oraz rozwiązań telewizji przemysłowej.

Oferta i portfolio naszych usług kierowana jest w równej mierze do firm, jak też do klienta indywidualnego. Współpracujemy z placówkami budżetowymi, jak poradnie pedagogiczne, poradnie psychologiczne, szkoły podstawowe, gimnazja oraz centra kształcenia zawodowego.

Nasza specjalizacja polega na kompleksowej i kompetentnej obsłudze informatycznej Klienta ze szczególnym uwzględnieniem osobistych oczekiwań i wymogów. Celem firmy jest rzetelne i wiarygodne doradztwo w sferze rozwiązań informatycznych oraz trafny dobór sprzętu i oprogramowania. Uwzględniamy zmieniające się warunki rynkowe i postęp w zakresie technologii informatycznych. Czynniki te wymagają nowoczesnych rozwiązań, dlatego firma gwarantuje dostawę profesjonalnych, markowych i w szczególności oryginalnych zestawów sprzętowych i softwarowych dla małego i średniego biznesu oraz dla klientów indywidualnych.

DUKOM.PL

Firma DuKom
ul. Pomłynie 21
42-520 Dąbrowa Górnicza
Polska

NIP:      5262596841
VATUE:  PL5262596841
REGON: 240600292

SCHNELL KONTAKT

phoneMobil. (+48) 698 878 721

mail2Kontakt über das Kontaktformular

 

info2Montag - Freitag: 8.00 - 16.00
Samstag - Sonntag: geschlossen

Projekt i wykonanie: WebDesign by Firma DuKom - kompleksowa obsługa informatyczna 'IV.2020