user_mobilelogo
oprogramowanie dla edukacji
profesionalne osprzętowanie komputerowe
certyfikowana ochrona antywirusowa
usługi hostingowe oraz serwery pocztowe
kompletna cyberochrona, kopie zapasowe systemu
materiały eksploatacyjne klasy PREMIUM
profesionalna technologia i osprzętowanie
oprogramowanie dla edukacji OPIEKUN UCZNIA
zabezpieczenie komputerów i laptopów
rejestracja domen i usługi hostingowe
O firmie DuKom

 LOGOFirma w obecnej formie realizuje swoją działalność informatyczną od 2007 roku.
W 2007 roku, w wyniku reorganizacji oraz modernizacji struktur, dostosowaliśmy profil działalności oraz kompetencje firmy do oczekiwań rynku z uwzględnieniem dynamicznego rozwoju branży informatycznej. Od tego czasu staramy się, niezmiennie, zawsze na najwyższym poziomie świadczyć Państwu kompleksową obsługę informatyczną w zakresie doradztwa informatycznego, sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz dedykowanych rozwiązań informatycznych.

   W 2009 roku firma wzbogaciła swoją ofertę o rozwiązania z zakresu doradztwa, wdrażania i obsługi serwisowej telewizji przemysłowej, rozwiązań CCTV i monitoringu, a następnie w 2011 roku o dedykowane, skrojone na miarę konsumenta, systemy i usługi hostingowe.

   Oferta oraz zakres naszych usług kierowana jest w równym stopniu do sektora publicznego jak również firm oraz klienta indywidualnego. Współpracujemy z placówkami budżetowymi, takimi jak: poradnie pedagogiczne i psychologiczne, szkoły podstawowe, szkoły średnie, centrami kształcenia zawodowego oraz miejskich ośrodków sportu i rekreacji. Firma zajmuje się obsługą informatyczną biur rachunkowych i podatkowych, lokali, firm i hurtowni z branży: budowlanej, transportowej, gastronomicznej, surowców wtórnych i hotelarskiej.

   Nasza specjalizacja polega na kompleksowej i kompetentnej obsłudze informatycznej Klienta ze szczególnym uwzględnieniem osobistych oczekiwań i wymogów. Celem firmy jest rzetelne i wiarygodne doradztwo w sferze rozwiązań informatycznych oraz trafny dobór sprzętu i oprogramowania. Uwzględniamy zmieniające się warunki rynkowe i postęp w zakresie technologii informatycznych. Czynniki te wymagają nowoczesnych rozwiązań, dlatego firma gwarantuje dostawę profesjonalnych, markowych i w szczególności oryginalnych zestawów sprzętowych i softwarowych dla małego i średniego biznesu oraz dla klientów indywidualnych.

   Zgodnie z mottem firmy: „Usługa to więcej niż wystawienie faktury, a serwis nie kończy się na rachunku”, naszym zadaniem jest utrzymanie infrastruktury informatycznej klienta w pełnej sprawności oraz zapewnienie klientowi stałej pomocy, porady i opieki w sposób go zadawalający, dający zawsze poczucie bezpieczeństwa i satysfakcję z dokonanego wyboru współpracy z naszą firmą.

   W zakres oferowanych przez firmę usług wchodzi m.in. outsoursing informatyczny, serwis pogwarancyjny sprzętu komputerowego,  obsługa sieci strukturalnych, ogólnie pojmowany serwis komputerowy, usługi komputerowe, usługi hostingowe oraz usługi w zakresie audytu bezpieczeństwa, legalności i ochrony danych osobowych.

DUKOM.PL

Firma DuKom
ul. Pomłynie 21
42-520 Dąbrowa Górnicza
Polska

NIP:      5262596841
VATUE:  PL5262596841
REGON: 240600292

SZYBKI KONTAKT

phone 64tel. (+48) 698 878 721

mail 64Prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy

 

info 64poniedziałek - piątek: 8.00 - 16.00
sobota - niedziela: nieczynne

Projekt i wykonanie: WebDesign by Firma DuKom - kompleksowa obsługa informatyczna 'IV.2020