user_mobilelogo

Dedykowana oferta Firmy DuKom

sektor publiczny firmy przedsiebiorstwa biura rachunkowe hotele gastronomia hurtownie magazyny klient indywidualny

oprogramowanie dla edukacji
profesionalne osprzętowanie komputerowe
certyfikowana ochrona antywirusowa
usługi hostingowe oraz serwery pocztowe
kompletna cyberochrona, kopie zapasowe systemu
materiały eksploatacyjne klasy PREMIUM
profesionalna technologia i osprzętowanie
oprogramowanie dla edukacji OPIEKUN UCZNIA
zabezpieczenie komputerów i laptopów
rejestracja domen i usługi hostingowe
O firmie DuKom

 LOGOFirma w obecnej formie realizuje swoją działalność informatyczną od 2007 roku.
W 2007 roku, w wyniku reorganizacji oraz modernizacji struktur, dostosowaliśmy profil działalności oraz kompetencje firmy do oczekiwań rynku z uwzględnieniem dynamicznego rozwoju branży informatycznej. Od tego czasu staramy się, niezmiennie, zawsze na najwyższym poziomie świadczyć Państwu kompleksową obsługę informatyczną w zakresie doradztwa informatycznego, sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz dedykowanych rozwiązań informatycznych.

   W 2009 roku firma wzbogaciła swoją ofertę o rozwiązania z zakresu doradztwa, wdrażania i obsługi serwisowej telewizji przemysłowej, rozwiązań CCTV i monitoringu, a następnie w 2011 roku o dedykowane, skrojone na miarę konsumenta, systemy i usługi hostingowe.

   Oferta oraz zakres naszych usług kierowana jest w równym stopniu do sektora publicznego jak również firm oraz klienta indywidualnego. Współpracujemy z placówkami budżetowymi, takimi jak: poradnie pedagogiczne i psychologiczne, szkoły podstawowe, szkoły średnie, centrami kształcenia zawodowego oraz miejskich ośrodków sportu i rekreacji. Firma zajmuje się obsługą informatyczną biur rachunkowych i podatkowych, lokali, firm i hurtowni z branży: budowlanej, transportowej, gastronomicznej, surowców wtórnych i hotelarskiej.

   Nasza specjalizacja polega na kompleksowej i kompetentnej obsłudze informatycznej Klienta ze szczególnym uwzględnieniem osobistych oczekiwań i wymogów. Celem firmy jest rzetelne i wiarygodne doradztwo w sferze rozwiązań informatycznych oraz trafny dobór sprzętu i oprogramowania. Uwzględniamy zmieniające się warunki rynkowe i postęp w zakresie technologii informatycznych. Czynniki te wymagają nowoczesnych rozwiązań, dlatego firma gwarantuje dostawę profesjonalnych, markowych i w szczególności oryginalnych zestawów sprzętowych i softwarowych dla małego i średniego biznesu oraz dla klientów indywidualnych.

   Zgodnie z mottem firmy: „Usługa to więcej niż wystawienie faktury, a serwis nie kończy się na rachunku”, naszym zadaniem jest utrzymanie infrastruktury informatycznej klienta w pełnej sprawności oraz zapewnienie klientowi stałej pomocy, porady i opieki w sposób go zadawalający, dający zawsze poczucie bezpieczeństwa i satysfakcję z dokonanego wyboru współpracy z naszą firmą.

   W zakres oferowanych przez firmę usług wchodzi m.in. outsoursing informatyczny, serwis pogwarancyjny sprzętu komputerowego,  obsługa sieci strukturalnych, ogólnie pojmowany serwis komputerowy, usługi komputerowe, usługi hostingowe oraz usługi w zakresie audytu bezpieczeństwa, legalności i ochrony danych osobowych.

DUKOM.PL

Firma DuKom
ul. Pomłynie 21
42-520 Dąbrowa Górnicza
Polska

NIP:      5262596841
VATUE:  PL5262596841
REGON: 240600292

SZYBKI KONTAKT

phone 64tel. (+48) 698 878 721

mail 64Prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy

 

info 64poniedziałek - piątek: 8.00 - 16.00
sobota - niedziela: nieczynne

Projekt i wykonanie: WebDesign by Firma DuKom - kompleksowa obsługa informatyczna 'IV.2020