user_mobilelogo

monitoring

Minitoring i alarmy

Firma DuKom prowadzi sprzedaż oryginalnych oraz dedykowanych, skrojonych do potrzeb i wymagań Klienta rozwiazania sprzętu monitoringowego, telewizji przemysłowej CCTV, akcesorii i komponentów składowych powyższych, w tym: rejestartory cyfrowe i analogowe, kamery standardowe na złączach BNC oraz nowych, opartych na protokołach PoE, klawiatury i sterowniki zdalnej obsługi strukturami monitoringowymi, i wiele innych. Wszystkie oferowane przez nas rozwiązania pochodzą wyłącznie z oficjalnego kanału dystrybucyjnego producentów na terenie kraju oraz objete są gwarancją producenta na terenie całego kraju.

W swojej ofercie posiadamy dedykowane rozwiązania sprzętowe firmy BCS, Bosch, Vivitek, DigiEver i innych. Dzięki współpracy z największymi dystrybutorami struktur monitoringowych w kraju jesteśmy w stanie zaoferować państwu każde rozwiązanie sprzętowe w atrakcyjnych cenach.

Zamówienia są realizowane w oparciu o wcześniejsze konsultacje na drodze których ustalane są Państwa wymogi i oczekiwania w odniesieniu do planowanych inwestycji.

Wszystkie produkty  z naszej oferty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią, gdzie gwarantem jest producent lub oficjalny dystrybutor producenta na terenie Polski.

Oferujemy również rozwiązania sprzętowe skrojone na miarę użytkownika z uwzględnieniem osobistych preferencji,  wymogów sprzętowych oraz planowanego przeznaczenia.

Z naszej oferty:

  • rejestartory
  • kamery
  • akcesoria

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą handlową.

DUKOM.PL

Firma DuKom
ul. Pomłynie 21
42-520 Dąbrowa Górnicza
Polska

NIP:      5262596841
VATUE:  PL5262596841
REGON: 240600292

SZYBKI KONTAKT

phone 64tel. (+48) 698 878 721

mail 64Prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy

 

info 64poniedziałek - piątek: 8.00 - 16.00
sobota - niedziela: nieczynne

Projekt i wykonanie: WebDesign by Firma DuKom - kompleksowa obsługa informatyczna 'IV.2020