user_mobilelogo

materiały eksploatacyjne

Materiały eksploatacyjne i urządzenia

W ofercie Firmy DuKom znajdziecie Państwo kilkaset pozycji materiałów eksploatacyjnych: tonerów, tuszów, folii fax, taśm i bębnów do bardzo wielu dostępnych urządzeń drukujących.
Oferujemy zarówno oryginalne, jak również wysokiej jakości zamienne tusze i tonery klasy PREMIUM, gwarantujące niezawodność zastosowania.

Wszystkie oferowane przez nas produkty zamienne klasy PREMIUM gwarantują najwyższą jakość wydruku przy wysokiej nominalnej wydajności, deklarowane w oparciu o normy ISO/IEC 19752, co powoduje, że koszty eksploatacji drastycznie mogą zostać obniżone.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem najlepszych producentów sprzętu drukującego: drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych oraz kserokopiarek i odpowiednich materiałów eksploatacyjnych, co potwierdzają przyznane statusy współpracy. Jakość usług i zadowolenie Klientów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu.

Nasi pracownicy dysponują szeroką wiedzą o urządzeniach drukujących i kosztach eksploatacji. Wspieramy naszych Klientów przy doborze urządzeń i odpowiedniego sprzętu drukującego.

Firma DuKom dysponuje serwisem urządzeń drukujących, świadczymy pogwarancyjny serwis i  usługi w zakresie naprawy i konserwacji drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych i skanerów. Wspieramy również naszych Klientów w realizacji i procesie reklamacji gwarancyjnych.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo urządzenia i materiały eksploatacje do:

logo producenci

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą handlową.

DUKOM.PL

Firma DuKom
ul. Pomłynie 21
42-520 Dąbrowa Górnicza
Polska

NIP:      5262596841
VATUE:  PL5262596841
REGON: 240600292

SZYBKI KONTAKT

phone 64tel. (+48) 698 878 721

mail 64Prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy

 

info 64poniedziałek - piątek: 8.00 - 16.00
sobota - niedziela: nieczynne

Projekt i wykonanie: WebDesign by Firma DuKom - kompleksowa obsługa informatyczna 'IV.2020